Cena 690,- Kč

Skladem!

ZAČÍNÁTE PLÁNOVAT SVATBU?

Měla byste ráda vše pod kontrolou a přehledně na jediném místě? Nabízím Vám proto unikátní a velmi elegantní a krásné řešení, a tím je Deník nevěsty.

Nejen že budete mít vše na jednom místě, ale ještě k tomu získáte užitečné rady, dosti inspirace a pár krásných věciček, které se Vám mohou při svatebním dni hodit! Co byste řekla na krásný bílý saténový podvazek s modrou mašličkou? Každá nevěsta má mít ve svůj svatební den „něco modrého a něco nového“. Jako další dárek mám pro Vás luxusní bílé pero s bílými krystalky, které je také součástí balení! Můžete jej použít na podepisování při obřadu!

Další výhodou a taktéž součástí Deníčku je slevová karta, připravená ve spolupráci se společností Limetky.cz, která Vám zaručí slevy u vybraných partnerů. Tyto slevy nejsou jednorázové, ale TRVALÉ! Seznam partnerů, u kterých získáte s kartičkou slevy, se neustále rozšiřuje! Pokud již někdo klasickou slevovou kartu Limetky.cz vlastní, pak pro něj platí sleva 15% při nákupu Deník nevěsty zde na webu! V prodeji bude pouze u vybraných partnerů a některých dodavatelů.

Deník nevěsty má ještě jedno skryté kouzlo a tím je možnost jeho využití i po svatbě a to jako Vašeho osobního diáře. Je navržen tak, aby do něj bylo možné zakoupit náplně do kroužkové vazby. Jedná se o formát papíru 17,1x9,5cm, nazývaný také jako „personal“ či „osobní“.

Přeji Vám příjemné a přehledné plánování Vaší svatby!

Eva Lišková

OBJEDNÁVKA

Prodávající:
Eva Lišková
Drážkov 7
262 56 Krásná Hora
IČ: 88088618
Neplátce DPH

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kupující

Dodací adresa

Způsob platby:

Pro objednání musíte souhlasit s Obchodními podmínkami. Zakliknutím tohoto pole souhlasíte s Obchodními podmínkami uvedenými na www.deniknevesty.cz a stvrzujete, že závazně objednáváte Deník nevěsty. Dále se zavazujete k uhrazení faktury za toto zboží, včetně poštovného, do 2 týdnů od jejího vystavení.

Pokud nebude platba připsána na účet prodávajícího, pak Vám objednané zboží nebude odesláno. Kupující také bere na vědomí, že se jedná o předobjednávku, tzn., že pokud zboží řádně uhradil, bude mu zásilka s objednaným Deníkem/ky odeslána hned, jakmile bude toto zboží dodáno na sklad.